logo-fundusze europejskie      logo-bip-szkoła-strzelce

Nauka zdalna

 

Uczniowie z klasy III B chętnie i wytrwale pracują w domu. Wykonują kreatywnie prace plastyczne, techniczne oraz recytują wiersze i śpiewają piosenki. W tym trudnym czasie zawsze mogą liczyć na wsparcie wspaniałych rodziców.

 

View the embedded image gallery online at:
http://spstrzelce.pl/index.php/nauka-zdalna#sigFreeId101c54e8f7

 

 

 

Uczniowie klasy IIa nadal solidnie i z dużą dawką kreatywności wykonują zadania w ramach zdalnego nauczania. Swoimi pracami chętnie chwalą się na przesyłanych zdjęciach. W ostatnim czasie wykonywali piękne papierowe kwiaty, plastelinowe ślimaki, papierowe łódki, prace w ramach edukacji informatycznej. Bardzo dużo pracy i zaangażowania włożyli w przygotowanie plakatów pod hasłem STOP WYPALANIU TRAW.

 

View the embedded image gallery online at:
http://spstrzelce.pl/index.php/nauka-zdalna#sigFreeIdb51680128b

 

 

Niech się spełniają wszystkie marzenia, małe jak biedronka
i wielkie jak słoń

 

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://spstrzelce.pl/index.php/nauka-zdalna#sigFreeIdf38bae51d4

 

 

               Drodzy Uczniowie!

 

      Już od dłuższego czasu nie możecie przychodzić do swojej szkoły, dlatego nie wiecie,  jak obecnie wygląda i jak się zmieniło jej otoczenie. Postanowiliśmy przesłać Wam kilka zdjęć, byście mogli przypomnieć sobie budynek, w którym zdobywaliście wiedzę, rozwijaliście swoje zainteresowania, talenty oraz spotykaliście się ze swoimi nauczycielami i przyjaciółmi. Spójrzcie, jak przyroda na dziedzińcu szkoły  obudziła się do życia. Tęsknimy za Wami i mamy nadzieję, że już wkrótce się spotkamy. Będzie dobrze.J

 

/red. Karolina Balcerzak/- zespół do spraw promocji szkoły

 

View the embedded image gallery online at:
http://spstrzelce.pl/index.php/nauka-zdalna#sigFreeId1a37a28fe6

 

 

 

26 maja obchodzimy najpiękniejsze święto ,,Dzień Matki”. Z tej okazji uczniowie klasy IIIa przygotowali dla Swoich Mam różne niespodzianki: prezentacje, laurki i oczywiście wyśpiewali i wyrecytowali , najpiękniej jak potrafią, swoją miłość,   życzenia i podziękowania.

 

Jako wychowawca dołączam się  życząc radości z macierzyństwa, zdrowia, pogody ducha oraz wielu radosnych chwil spędzonych z dziećmi. Bądźcie dla swoich pociech wzorem do naśladowania, otoczcie ich swoimi skrzydłami miłości i dzielcie z nimi ich sukcesy i porażki.  Niech ten dzień, będzie to dla Wszystkich Mam najpiękniejszym  dniem  w roku.

 

                                                                                                nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej  Elżbieta Cykowska

 

Projekt i wykonanie Szkoła Podstawowa w Strzelcach (woj. łódzkie)