logo-fundusze europejskie      logo-bip-szkoła-strzelce

Dnia 10.12.2015r. odbyła się wycieczka do Łodzi, w której uczestniczyli uczniowie kl.IVb , IVa oraz kilku uczniów z kl.VIa.

Bogaty i ciekawy program wyjazdu dostarczył uczniom niezapomnianych wrażeń. Celem wycieczki było pogłębienie wiedzy kulturoznawczej i popularyzacja nauki języka obcego. Cel ten został zrealizowany w trakcie warsztatów językowych. Warsztaty o tematyce świątecznej profesjonalnie i bardzo twórczo przeprowadziła pani M.Wilk. Zajęcia te były doskonałą okazją do  zaprezentowania już opanowanych wiadomości i umiejętności, oraz do ich poszerzenia. Kolejnym punktem wycieczki była projekcja filmu " Hotel Transylwania 2" w Cinema City. Film obfitował w śmieszne dialogi, ciekawą fabułę, co sprawiło, że uśmiechnięci i zrelaksowani uczniowie opuścili kino.

Gotowi do zdobywania kolejnych umiejętności udaliśmy się do Centrum Nauki  "Eksperymentarium " w łódzkiej Manufakturze. " Eksperymentarium" to interaktywna wystawa, pełna przyrządów i stanowisk, które umożliwiają samodzielne poznanie działania zjawisk.Tutaj wzięliśmy udział w zajęciach, które były wspaniałą rozrywką, ale i dały możliwość przyswojenia w przystępny dla dzieci sposób wiedzy z zakresu nauk ścisłych. Pełni wrażeń i nowych doświadczeń, pożegnaliśmy Manufakturę, która tego dnia wyglądała pięknie w świątecznej szacie.

                                                                                                                                                                                                ( Agnieszka Gładysiak)

 


 

 

 

 

 

 

 

 

[]

Projekt i wykonanie Szkoła Podstawowa w Strzelcach (woj. łódzkie)