logo-fundusze europejskie      logo-bip-szkoła-strzelce

 

 

Gmina Strzelce w ramach programu „Infrastruktura sportowa Plus” otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w wysokości 80 000,00 zł.

          W ramach przedmiotowej inwestycji zostanie przeprowadzona modernizacja obiektu szkolnej infrastruktury sportowej w Szkole Podstawowej w Strzelcach umożliwiająca stworzenie bezpiecznego miejsca do uprawiania dyscyplin sportowych: piłki nożnej, koszykówki i siatkówki.  W ramach projektu planuje się modernizację  boiska „Orlik” do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej (trawa naturalna), które będzie wyposażone w piłkochwyty. Przeprowadzony zostanie również remont magazynku na sprzęt sportowy i dwóch przebieralni na hali sportowej.  W pomieszczeniach tych zostaną wykonane regały szatniowe z przegrodami.

 

Całkowita wartość zadania: 100.000,00 zł.

Dofinansowanie: 80.000,00 zł.

Wkład własny: 20.000,00 zł.

Zrealizowanie przedmiotowego zadania spowoduje, że powstanie w pełni wyposażony, piękny i bezpieczny kompleks rekreacyjno – sportowy, jako oferta gminy Strzelce dla uczniów i mieszkańców na aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

 

Projekt zrealizowany będzie do końca bieżącego roku.

 

 

Projekt i wykonanie Szkoła Podstawowa w Strzelcach (woj. łódzkie)