logo-fundusze europejskie      logo-bip-szkoła-strzelce
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/superlik/domains/spstrzelce.pl/public_html/images/galeria_art/najladniejsza_sala

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria_art/najladniejsza_sala

News

Dzień Dziecka w naszej szkole obfitował w wiele atrakcji: występy artystyczne uczniów przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum, malowanie twarzy, "chodząca maskotka", zjeżdżalnia, trampolina, euro bungie, zawody sportowe i inne. Był poczęstunek dla wszystkich dzieci . Dzień Dziecka w naszej szkole upłynął radośnie i wesoło, czego dowodem są przedstawione zdjęcia.

                                                                                                             Jolanta Piotrowicz-Albiniak


 

W dniu 24 maja dzieci z klasy I b pod opieką p. Barbary Jóźwiak, a także swoich rodziców uczestniczyły w wyprawie do lasu. Powodem tej wycieczki była chęć poznania środowiska leśnego, ale przede wszystkim spotkanie
z rodzicami z okazji ich święta. Dzieci
zaprezentowały talenty śpiewając piosenki oraz recytując wiersze tematycznie związane ze świętem.
Na koniec wręczyły rodzicom własnoręcznie zrobione obrazki z kolorowego piasku. Wielką atrakcją okazał się poczęstunek przygotowany przez rodziców. Każdy ze smakiem zjadał kiełbaski z grilla, pyszne ciasta
z kremem i słodkie ciasteczka.
Czas  szybko płynął i trzeba było się wszystkim rozstać. To był wyjątkowy i wspaniały dzień.

 

Barbara Jóźwiak

 


 

 

W dniach 17-18.05.2016r. uczniowie klas drugich odwiedzili dawną stolicę Polski- Kraków. Zachwyceni urokiem Wawelu wędrowali szlakiem królów polskich. Zwiedzili Katedrę i Kościół Mariacki oraz podziwiali Dzwon Zygmunta. Wielką atrakcją okazał się smok wawelski i rejs statkiem po Wiśle. Drugiego dnia uczniowie zwiedzili  Muzeum Podziemi Krakowa i Kopalnię Soli w Bochni.

 

                                                                                                               E. Cykowska, E. Cierpikowska

 


 

W dniach 02-09 czerwca 2015r. w Szkole Podstawowej zostanie przeprowadzone ewaluacja zewnętrzna dotycząca następujących wymagań:

• Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej

• Szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji

• Szkoła lub placówka organizuje procesy edukacyjne, uwzględnia wnioski z analizy wyników sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badań zewnętrznych i wewnętrznych.

 

Dnia 20 maja 2016r. nasi szkolni mistrzowie ortografii- uczniowie z klas drugich i trzecich brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficzno- Gramatycznym w Łaniętach, którego celem było rozbudzanie czujności ortograficznej oraz sprawdzenie umiejętności wykorzystania wiedzy ortograficznej i gramatycznej w praktyce. Pisali oni dyktando ortograficzne oraz rozwiązywali test ortograficzno- gramatyczny. Nasi uczniowie osiągnęli nie lada sukces, ponieważ stanęli na podium. I miejsce w kategorii klas drugich zajął uczeń Kacper Grabowski, a III miejsce- uczennica Marta Grzegorczyk. Natomiast w  kategorii klas trzecich I miejsce zajął Adrian Czapla. Dzieci z wielkim zadowoleniem i dumą przyjęły gratulacje, dyplomy oraz ciekawe nagrody z rąk pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Łaniętach. My też serdecznie im GRATULUJEMY.

 

 

                                                      (Sylwia Gajewska)

 


 

Projekt i wykonanie Szkoła Podstawowa w Strzelcach (woj. łódzkie)