W dniu 16 października 2015 roku w Szkole Podstawowej w Strzelcach odbyła się X edycja Turnieju Policyjna Akademia Bezpieczeństwa w której uczestniczyło 8 szkół. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas II . Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Kamila Jędrzejczyk i Kacper Grabowski. Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej części drużyna wspólnie rozwiązywała test o bezpieczeństwie, a następnie przystąpiła do pokonania toru przeszkód. Choć nasza drużyna nie zajęła czołowych miejsc, to jednak rywalizacja sprawiła im wiele radości.
Elżbieta Cierpikowska, Elżbieta Cykowska
https://spstrzelce.pl/index.php/aktual/161-x-konkurs-sprawnosci-fizycznej-i-wiedzy-o-bezpieczenstwie#sigFreeId8036bf337a

