logo-fundusze europejskie      logo-bip-szkoła-strzelce

 

W dniu 16 października 2015 roku w Szkole Podstawowej w Strzelcach odbyła się X edycja Turnieju Policyjna Akademia Bezpieczeństwa w której uczestniczyło 8 szkół. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas II  . Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Kamila Jędrzejczyk i Kacper Grabowski.  Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej części drużyna wspólnie rozwiązywała test o bezpieczeństwie, a następnie przystąpiła do pokonania toru przeszkód. Choć nasza drużyna nie zajęła czołowych miejsc, to jednak rywalizacja sprawiła im wiele radości.      

 

                                                                                           Elżbieta Cierpikowska, Elżbieta Cykowska


 

 

 

Projekt i wykonanie Szkoła Podstawowa w Strzelcach (woj. łódzkie)