logo-fundusze europejskie      logo-bip-szkoła-strzelce

 W dniu 25.09.2015r. obchodziliśmy uroczystość związaną z  patronem naszej szkoły Szarymi Szeregami. Nie sposób nie czuć dumy mając takiego patrona. Żyjąc w czasach pokoju szkoła przyjęła program ,,Jutro”. Nauką, pracą i odpowiednim zachowaniem można najlepiej służyć Ojczyźnie. Dzień wcześniej t j. 24.09.2015r.odbyły się biegi przełajowe o puchar ,,Małego Powstańca”. Statuetki zdobyli Szymon Rojkowski i Przemysław Jóźwiak. Ponadto rozstrzygnięty został konkurs na najciekawszy album o patronie szkoły. Złożono wiele prac o dużych walorach merytorycznych i estetycznych. Nagrody w tym konkursie przypadły: Klasy IV-VI: I miejsce - Krzysztof Gajewski, II miejsce - Klaudia Rybicka i III miejsce- Weronika Bryłka Klasy I-III- I miejsce Kinga Postolska, II miejsce Piotr Stańczyk i III miejsce Maja Chodorowska. Po uroczystej akademii można było wysłuchać piosenek powstańczych w wykonaniu naszych uczniów.

I miejsce w tym konkursie zdobyła: Paulina Matczak

II miejsce Duet Oliwia Szadkowska i Kamil Wiśniewski

III miejsce Katarzyna Grzegorczyk.                                                                                                                   

W holach szkoły oglądano wystawy prac plastycznych  w wykonaniu uczniów klas I-III  na temat udziału Szarych Szeregów w Powstaniu Warszawskim.

 


 

 

 

 

Projekt i wykonanie Szkoła Podstawowa w Strzelcach (woj. łódzkie)