logo-fundusze europejskie      logo-bip-szkoła-strzelce

 

30 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej im. Szarych Szeregów w Strzelcach odbył się VII piknik rodzinny. Nauczyciele, uczniowie rodzice i cała społeczność gminy Strzelce miała możliwość uczestniczyć w pokazach,  zabawie i wspólnym biesiadowaniu.  Świętowanie rozpoczęły dzieci z klas   I-III, które zaprezentowały się w przedstawieniu , pt: „Była sobie żabka mała”. Następnie uczennice naszej szkoły zaśpiewały piosenki w języku angielskim. Bardzo ważnym punktem spotkania był plebiscyt na najciekawszą prezentację muzyczną uczniów klas IV-VI. Publiczność uznała, że najlepszy był mix piosenek Disco, który przygotowała klas VIA. Na scenie gościliśmy też Zespół Pieśni i Tańca z Solca.  Nie zabrakło sportu i kącików tematycznych . O godzinie 17 rozegrany został turniej piłki nożnej synowie kontra tatusiowie, wszyscy okazali się zwycięzcami. Obecni mogli zrobić sobie zdjęcia, pomalować twarze, stworzyć projekt koszulki, dowiedzieć się czegoś o zdrowym stylu życia, wspiąć na wysoką ściankę, pojeździć konno, obejrzeć z bliska wozy strażackie, zjeść i porozmawiać ze znajomymi.  Sobotnie popołudnie minęło nam pod znakiem  aktywnej , niepowtarzalnej zabawy.

 

                                                               Jolanta Piotrowicz-Albiniak,  Marta Łykowska

 


   

 

Projekt i wykonanie Szkoła Podstawowa w Strzelcach (woj. łódzkie)