1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka. Pogoda była wymarzona ,więc uczniowie na terenie wokół szkoły oddawali się wspaniałej zabawie. Malowali twarze, zjeżdżali z ogromnej dmuchanej zjeżdżalni, skakali na trampolinie. Prezentacje wokalne uczennic po raz kolejny udowodniły, że mamy bardzo utalentowane dzieci. Nie zabrakło jedzenia i picia, a także pokazu wozu strażackiego i wyjątkowego gościa-„Słonicy-baletnicy”.
https://spstrzelce.pl/index.php/aktual/132-dzien-dziecka#sigFreeId0b937319c4

