logo-fundusze europejskie      logo-bip-szkoła-strzelce

 

1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka. Pogoda była wymarzona ,więc uczniowie na terenie wokół szkoły oddawali się wspaniałej zabawie. Malowali twarze, zjeżdżali z ogromnej dmuchanej zjeżdżalni, skakali na trampolinie. Prezentacje wokalne uczennic po raz kolejny udowodniły, że mamy bardzo utalentowane dzieci.  Nie zabrakło jedzenia i picia, a także pokazu wozu strażackiego i wyjątkowego gościa-„Słonicy-baletnicy”.

 

                                                                                   Marta Łykowska

 

 


  

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt i wykonanie Szkoła Podstawowa w Strzelcach (woj. łódzkie)