logo-fundusze europejskie      logo-bip-szkoła-strzelce

20. 04 2026r. w siedzibie Nadleśnictwa Kutno  w Chrośnie  odbyło się podsumowanie  etapu  regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu  „ Mój las” organizowanego przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody.

 

Uczeń naszej szkoły – Sebastian Bączkowski  z klasy VIa  zdobył  w tym konkursie III miejsce .

 

Temat przewodni pracy , którą należało napisać w  XXXIX  edycji konkursu dla przedziału wiekowego,  w którym znajduje się Sebastian   brzmiał następująco: „Zapraszam na całodzienną wycieczkę do wymarzonego lasu i podwieczorek  z leśnych smakołyków ”

 

Serdecznie gratuluję sukcesu i życzę dalszych osiągnięć.

 

    Jolanta Janik

 

 

 

 

Projekt i wykonanie Szkoła Podstawowa w Strzelcach (woj. łódzkie)