20. 04 2026r. w siedzibie Nadleśnictwa Kutno w Chrośnie odbyło się podsumowanie etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu „ Mój las” organizowanego przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody.
Uczeń naszej szkoły – Sebastian Bączkowski z klasy VIa zdobył w tym konkursie III miejsce .
Temat przewodni pracy , którą należało napisać w XXXIX edycji konkursu dla przedziału wiekowego, w którym znajduje się Sebastian brzmiał następująco: „Zapraszam na całodzienną wycieczkę do wymarzonego lasu i podwieczorek z leśnych smakołyków ”
Serdecznie gratuluję sukcesu i życzę dalszych osiągnięć.
Jolanta Janik
https://spstrzelce.pl/index.php/aktual/1201-sukces-ucznia-naszej-szkoly-sebastiana-baczkowskiego-w-konkursie-lop-moj-las#sigFreeId7e606a79a2

