14 V uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Czwartkach Lekkoatletycznych. Na szczególne wyróżnienie zasługują następujący uczniowie:
Iza Twardowska-I msc. skok w dal, Jakub Błaszczak- I msc. bieg na 1000m, II msc. bieg na 60m, Iga Ciesielska- II msc. bieg na 300m, Elvira Zablotska- I msc. bieg na 600m, Lena Zwierzyńska- I msc. bieg na 600m, Gabriela Milczarska- II msc. bieg na 600m, Alicja Starczewska- III msc. bieg na 600m, Mateusz Gąsowski- III msc. skok w dal, Adam Życzkowski- III msc. bieg na 300m.
15 V to kolejne zawody- tym razem Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt. Obie drużyny zajęły w powiecie III miejsce- Brawo! Skład drużyn- chłopcy (Jakub Błaszczak, Filip Chmielecki, Mateusz Gąsowski, Franciszek Podel, Filip Stępniak, Adam Życzkowski), dziewczęta (Iga Ciesielska, Gabriela Milczarska, Elvira Zablotska, Iza Twardowska, Blanka Zieleniewska, Lena Zwierzyńska).
https://spstrzelce.pl/index.php/aktual/1199-osiagniecia-naszych-lekkoatletow#sigFreeId1c43d7b7f0

