logo-fundusze europejskie      logo-bip-szkoła-strzelce

27 listopada nasza szkoła zamieniła się w elegancką salę balową w kontrastowym stylu. Motywem przewodnim tegorocznej dyskoteki andrzejkowej był Black&White, a sądząc po frekwencji– pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę!

 

Parkiet rozświetlały (a raczej zaciemniały!) stylowe dekoracje, a uczniowie bawili się w rytm ulubionej muzyki, tworząc niezapomniany, dwukolorowy tłum.

 

Kto za tym stoi?

 

Dyskoteka nie odbyłaby się, gdyby nie ogromne zaangażowanie i inicjatywa przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego wraz ze wsparciem szkolnych wolontariuszy.

 

Dziękujemy przedstawicielom Grona Pedagogicznego, za opiekę nad uczniami w czasie dyskoteki szkolnej.

 

Szczególne podziękowania kierujemy również w stronę Rady Rodziców. To dzięki ich wsparciu mogliśmy cieszyć się przepięknymidekoracjami, które nadały imprezie wyjątkowego klimatu, oraz delektować się przepysznymi przekąskami, które dodawały energii do tańca.

 

Dziękujemy wszystkim za przybycie i stworzenie fantastycznej atmosfery!

 

 

 

Ewelina Wojciechowska - opiekun SU

 

 

 

 

 

Projekt i wykonanie Szkoła Podstawowa w Strzelcach (woj. łódzkie)