27 listopada nasza szkoła zamieniła się w elegancką salę balową w kontrastowym stylu. Motywem przewodnim tegorocznej dyskoteki andrzejkowej był Black&White, a sądząc po frekwencji– pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę!
Parkiet rozświetlały (a raczej zaciemniały!) stylowe dekoracje, a uczniowie bawili się w rytm ulubionej muzyki, tworząc niezapomniany, dwukolorowy tłum.
Kto za tym stoi?
Dyskoteka nie odbyłaby się, gdyby nie ogromne zaangażowanie i inicjatywa przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego wraz ze wsparciem szkolnych wolontariuszy.
Dziękujemy przedstawicielom Grona Pedagogicznego, za opiekę nad uczniami w czasie dyskoteki szkolnej.
Szczególne podziękowania kierujemy również w stronę Rady Rodziców. To dzięki ich wsparciu mogliśmy cieszyć się przepięknymidekoracjami, które nadały imprezie wyjątkowego klimatu, oraz delektować się przepysznymi przekąskami, które dodawały energii do tańca.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i stworzenie fantastycznej atmosfery!
Ewelina Wojciechowska - opiekun SU
https://spstrzelce.pl/index.php/aktual/1149-andrzejki-w-stylu-black-white-fotorelacja-ze-szkolnej-dyskoteki#sigFreeIdcf3d80ba3b

