logo-fundusze europejskie      logo-bip-szkoła-strzelce

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 4 grudnia 2025 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Podaruj święta na kartce” pod patronatem Wójta Gminy oraz Rady Gminy Strzelce. Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, ponieważ każda z prac była piękna i niepowtarzalna. Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzelcach. 

 

Jury zdecydowało się przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Klasy IV-VIII

 

I miejsce – Maja Szydłowska

 

II miejsce – Amelia Ledzion

 

III miejsce – Natalia Anusiak

 

Klasy I-III

 

I miejsce – Julian Leszczyński

 

II miejsce – Gabriela Garstka

 

III miejsce – Igor Dobrowolski

 

Wyróżnienia:

 

Kacper Markiewicz

 

Weronika Twardowska

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu.

 

 

 

 

Projekt i wykonanie Szkoła Podstawowa w Strzelcach (woj. łódzkie)