Z przyjemnością informujemy, że w dniu 4 grudnia 2025 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Podaruj święta na kartce” pod patronatem Wójta Gminy oraz Rady Gminy Strzelce. Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, ponieważ każda z prac była piękna i niepowtarzalna. Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzelcach.
Jury zdecydowało się przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
Klasy IV-VIII
I miejsce – Maja Szydłowska
II miejsce – Amelia Ledzion
III miejsce – Natalia Anusiak
Klasy I-III
I miejsce – Julian Leszczyński
II miejsce – Gabriela Garstka
III miejsce – Igor Dobrowolski
Wyróżnienia:
Kacper Markiewicz
Weronika Twardowska
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu.
https://spstrzelce.pl/index.php/aktual/1147-rozstrzygniecie-gminnego-konkursu-plastycznego#sigFreeId1e9a621c97

