logo-fundusze europejskie      logo-bip-szkoła-strzelce

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

W okresie od 26 października do 8 listopada zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej w klasach 4-8 przechodzimy na zdalne nauczanie. Nauka dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej pozostaje bez zmian. Kształcenie oraz kontakt z nauczycielami w klasach 4-8  będą prowadzone przy wykorzystaniu Office 365 – komunikator TEAMS oraz e-dziennika.

Praca uczniów będzie monitorowana oraz oceniana przez nauczycieli. W przypadku przeszkód technicznych proszę na bieżąco kontaktować się z wychowawcą klasy.

Dla uczniów klas 1-3 działa świetlica szkolna.

Szkoła zapewnia pomoc psychologiczno-pedagogiczną w niezmienionym zakresie zajęć i godzin – w klasach 1-3 w formie stacjonarnej, w klasach 4-8 w formie zajęć zdalnych lub na wniosek rodzica w formie stacjonarnej w szkole.

Przywozy i odwozy dzieci realizowane są wg przyjętego harmonogramu.

Zmiany i informacje o działaniach szkoły publikuje się na bieżąco na stronie internetowej szkoły.

Istnieje możliwość wypożyczenia laptopa celem organizacji nauki zdalnej. Ilość dostępnych laptopów jest ograniczona. W celu wypożyczenia sprzętu proszę o kontakt z sekretariatem szkoły i umówienie się na jego odbiór.

Kontakt z sekretariatem odbywa się poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz nr. tel. 242521181

Szczegółowe informacje przekażą Wam wychowawcy klas.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

/-/ Jolanta Piotrowicz-Albiniak– dyrektor

 

Projekt i wykonanie Szkoła Podstawowa w Strzelcach (woj. łódzkie)